O firmie

Właścicielem sklepu Motokloci.pl jest firma MOTOTEC.

Mototec powstała w 2004 roku jako rozwinięcie pasji motocyklowej, ze specjalizacją w motocyklach BMW. Krótko póżniej został uruchomiony pierwszy sklep internetowy przy autorskim portalu BOXER-MOTOR. Sklep z czasem przekształcony zostal w www.BOXER-PARTS.eu i był pionierem sprzedaży części częśći BMW przezinternet. Do  dziś jest liderem na rynku akcesoriów do motocykli BMW na rynku polskim.

W 2006 roku uruchomiona została MOTOSTRADA.net - portal dedykowany podróżnikom pomocyklowym. Mototec wspierał kilka pionierskich polskich wypraw motocyklowych, jak do Chin, Kirgistanu, w Himalaje.

Podczas tych wypraw testowane były prototypy automatycznej olejarki motocyklowej. W 2012 roku Mototec otrzymał na nią paatent polskiego Urzędu Patentowego.

Zauważając, że oferta podzespołów hamulcowych do motocykli nie jest przedstawiana w rzetelny i czytelny sposób,  co powoduje trudności w prawidłowym doborze kluczowych dla bezpieczeństwa elementów hamulców podjeliśmy się zbudowania skatalogowanej oferty części i podzespołów online.

Mamy nadzieję, że Motoklocki.pl znajdą uznanie wśród motocyklistów,  a firma Mototec będzie im służyć 10 letnim doświadczeniem i autorskimi rozwiązaniami ecommerce.