przewód w oplocie VarioFlex dł. 45 cm kolor czarny

Kod produktu: MV045S
Producent:
TRW-LUCAS
999.00PLN
Brak w magazynie. Zapytaj o produkt (link do zapytania poniżej).
Przewody w oplocie stalowym Vario Flex to zaawansowane rozwiązanie budowy przewodów hamulcowych "zrób to sam" (ang. "do it yourself") dla motocykli i skuterów.

Każdy przewód hamulcowy Vario Flex zbudowany jest z teflonowego rdzenia z oplotem wykonanym z siatki ze stali kwasoodpornej (V4A). Gwarantuje to dużą trwałość przewodów i odporność na wysokie ciśnienia - przewody hamulcowe VarioFlex spełniają normę FMVSS 106 dla motocyklowych przewodów hamulcowych.

Mając do wyboru pełną gamę długości gotowych przewodów w oplocie zakończonych gwintem wystarczy nakręcić odpowiednią końcówkę oczkową bądź prosty łącznik, by otrzymać gotowy przewód hamulcowy.

Co najważniejsze, przewód hamulcowy w oplocie skręcony samodzielnie posiada niemiecki certyfikat TUV ! Świadczy to dopracowaniu w szczegółach i przetestowaniu rozwiązania VarioFlex w różnych warunkach eksploatacji. Certyfikat TUV pozwala każdemu motocykliście zgodnie z prawem użytkować przewody hamulcowe w ruchu drogowym.

Łączniki i końcówki dostępne są w sześciu kolorach (srebrny, niebieski, czerwony, złoty, czarny i tytanowy) by dopasować kolorystykę przewodu hamulcowego do Twoich indywidualnych upodobań. Nie mniej istotna jest korzystna cena, która jest uzależniona od długości przewodu.

Ważne - do każdego przewodu hamulcowego VarioFlex dołączana jest instrukcja montażu. Końcówki i łączniki sprzedawane są oddzielnie - oferta w kategorii Końcówki do przewodów .