klocki hamulcowe BREMBO 07BB26SA

BMB07BB26SABMB07BB26SA
Kod produktu: BMB07BB26SA
Producent:
205.00PLN179.00PLN
Najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni przed obniżką: 179.00PLN
1-2 dni + wysyłka
typ okładziny:sintermetal ROAD

Klocki hamulcowe BREMBO z okładzinami ze spieków metali SA przeznaczone są do zastosowania na przednich tarczach hamulcowych.

Klocki BREMBO w wersji SA charakteryzują się wysokim współczynnikiem tarcia na poziomie 0,6, który jest stabilny w szerokim zakresie termperatur do 400 st. Celsjusza.

Charakerystyka pracy klocków SA potwierdza, że przy mocnym hamowaniu ich skuteczność nieco wzrasta, co ma znaczenie przy intensywnej jeździe w górach czy też awaryjnum hamowaniu np. na autostradzie.

Powyższe właściwości potwierdzają przeprowadzone testy drogowe - włoskie klocki z okładzinami SA zwyciężyły w teście czasopisma MOTORRAD w Niemczech - wyniki testu publikujemy w naszej BAZIE WIEDZY dotyczącej układów hamulcowychw motocyklach.

Tym samym klocki BREMBO sintermetalowe SA są świetnym zamiennikiem klocków oryginalnych, montowanych fabrycznie przez producentów takich jak BMW, KTM czy DUCATI.

Czerwone klocki (tak nazywana jest wersja SA klocków BREMBO) są zalecane do ciężkich i szybkich motocykli z dużymi silnikami - dla kierowców tych motocykli najwyższa jakość hamulców i wynikające z nich bezpieczeństwo jazdy są najważniejsze.